רימודל

שיפוץ מטבח קיים

איך עושים שיפוץ מטבח קיים על הצד הטוב ביותר?

שיפוץ מטבח קיים הוא עניין אשר מצריך עבודת תכנון מקצועית. כאשר אתם לוקחים את שירותיה של חברה מסוימת עבור שיפוץ מטבח כדאי שתוודאו שצוות מיומן של החברה מבצע תכנון מוקפד ומקצועי של השיפוץ טרם תחילת העבודה. תכנון מוקפד של שיפוץ מטבח טרם תחילת השיפוץ כולל מדידה מדויקת של המטבח הקיים, וכן מדידה מדויקת של חלל המטבח, הכולל התייחסות לפינות, חלונות, מדפים ועוד בכדי לדעת מהן המידות האפשריות להוספת חלקים מסוימים למטבח בעת שיפוץ מטבח ומובנה.

שדרוג מטבח קיים עושים עם הטובים ביותר

 

ביצוע של שיפוץ מטבח קיים ע"י אנשי המקצוע המובילים בישראל.

לאחר מדידה של המטבח, השלב הבא בתכנון מוקפד של שיפוץ מטבח הוא התאמה עיצובית. יש להתאים את המטבח החדש אשר יהיה לכם בסופו של תהליך שיפוץ מטבח לעיצוב הכולל של הבית. יש לקחת בחשבון את הסגנון העיצובי הכולל של הבית בעת שיפוץ מטבח ולהסתכל באופן ספציפי על מרכיביו של העיצוב הנוכחי – מהם חומרי הגלם הקיימים, מהם הצבעים הדומיננטיים (צבעים חמים, צבעים קרים, וכו'), מהו סגנון הריהוט הקיים (מודרני, וינטג', וכו').

אתכם עד השלבים הסופיים!

לבסוף בשלב התכנון יש לבחור את חומרי הגלם עבור שיפוץ מטבח כאשר הם צריכים גם להתאים למטבח הנוכחי וגם להיות איכותיים ועמידים. ישנם סוגים רבים של חומרי גלם עבור שיפוץ מטבח – עץ, מתכת, שיש וכו', כאשר לכל סוג של חומרי גלם יש סוגים רבים, חלקם איכותיים יותר וחלקם פחות. כמובן שהמחיר של שיפוץ מטבח קיים מושפע גם מאיכות חומרי הגלם.

ניתן לעשות היום שדרוג מטבח קיים בזול וליהנות עדיין ממחירים אטרקטיביים.

שיפוץ מטבח קיים

עם חברת רימודל – החברה המובילה בישראל לפתרונות שדרוג מטבחים אתם באמת יכולים לעשות זאת.

לפרטים נוספים אודות שיפוץ מטבח פנו אלינו עוד היום וצוות רימודל ישמח לעמוד לרשותכם.

יש לכם שאלה? צרו עימנו קשר

  • info@remodel.co.il
  • המשביר 14 חולון ביתן 6
WhatsApp chat